Reference


GUARANT International, s.r.o.
S Martinou jsme spolupracovali na jedné z našich větších akcích a byli jsme více než spokojeni. Jednalo se o vystoupení a workshop akrobatické dua Art strength v otevřeném prostoru na trávě. Workshopu se zúčastnilo méně lidí, ale Martina s Víťou se s tím poprali opravdu profesionálně. Určitě ji rádi zapojíme i na našich dalších akcích! Vystoupení bylo ohromující!

GUARANT International, s.r.o.
Soňa Kochová
S Marťou trénuju od roku 2014, kdy jsem měla velkou stagnaci při tréninku fexibility (ne a ne si dosednout do provazu). Začala jsem tenkrát hledat trenérku gymnastiky, až jsem na internetu natrefina právě na Marťu. Domluvily jsme se na individuálních trénincích, které probíhaly jednou týdně a byly zaměřeny na flexibilitu nohou i zad a brzy vynesly kýžené výsledky. Do roka jsem si dosedla do provazu a zlepšily se mi markantně i záda a ramena. Trénink je drsný, ale stojí za to a neskutečně mě baví, i díky tomu, že Marťa má na každou lekci připravené jiné nebo obměněné cviky, takže to nikdy není nuda nebo zaběhnutá rutina. Nikdy jsem nevěřila, že jde za 90 min stihnout procvičit jak nohy tak i záda. Trénujeme spolu dodnes, kdy do tréninku zařazujeme navíc i trénink stojek. Do roku jsem se naučila vytáhnout stojku o předloktí tahem a dnes jsem schopná v klasické stojce vydžet 5s. Nemohla jsem si přát lepší trenérku a doufám, že spolu toho jestě natrénujeme mnohem více.

Soňa Kochová
Markéta Pecinová, organizátorka Plesu UK FTVS, Marketing UK FTVS
Marťa je jak výborná sólová gymnastka, tak i úspěšná akrobatka ve skupině Loser(s) a DaeWoman. Fakulta tělesné výchovy a sportu využila těchto jejích dovedností hned několikrát, jelikož se vždy postarala o nezapomenutelný umělecký zážitek. Pokud bylo její vystoupení (ať už samostatné nebo ve skupině či ve dvojici) zařazeno do programu Plesu UK FTVS, jednalo se o zlatý hřeb večera. Na Martinu je spoleh i v rámci řešení organizačních záležitostí, a když vše nevychází podle plánu, dokáže se bez problémů přizpůsobit. Marťa je zkrátka profesionálka, se kterou je radost spolupracovat.    

Markéta Pecinová, organizátorka Plesu UK FTVS, Marketing UK FTVS
Lucie Pětníková
Marťu zveme na workshopy a vystoupení již několik let a vždy je to skvělá spolupráce. Profesionální přístup a neustálý úsměv na tváři. Její vystoupení mi vždy vyrazí dech - ať na šále nebo v párové akrobacii. Jako lektorka je velice vstřícná a trpělivá. Doporučuji všem, kteří chtějí skvělou show nebo výbornou lektorku 🙂

Lucie Pětníková
Martina Krčilová
Marťa Illichová vedla pro trenéry, rozhodčí a závodníky naší soutěže Žij pohybem workshop zaměřený na gymnastickou průpravu. Požádaly jsme ji o výklad, ukázky a praktický nácvik některých našich povinných prvků a musíme říci, že jsme byly nadmíru spokojeny. Marťa nám předvedla dokonalé provedení a dala praktické rady, jak se závodníky prvky nacvičit. Zároveň nám předvedla, jak by měl gymnastický trénink vypadat včetně protahování, zpevňování, nácviku flexibility, atd. Naši účastníci si skvěle zacvičili a dostali jsme vynikající zpětnou vazbu. Mnozí z nich projevili zájem pozvat si Marťu na trénink do svých klubů. Moc Martě děkujeme a věříme, že ji znovu na naše školení pozveme. Bylo to bezva!

Martina Krčilová
Pohoda Nárameč
Slečna Illichová vystupovala v našem podniku několikrát. Její vystoupení nás vždy nadchlo, vyloženě můžeme říci, že se nám až tajil dech, při jejich profesionálních kreacích, ať při vystoupení při párové pozemní akrobacii, tak při akrobacii na zavěšené šále. Slečnu Illichovou všem doporučujeme, neboť se jedná o kombinaci obdivu, adrenalinu, profesionality a příjemného vystoupení. Domluva, koordinace a platba byla vždy bezproblémová. Rozhodně se budeme těšit na její další vystoupení. Bylo nám ctí, že jsme ji mohli poznat a zažít její vystoupení.

Pohoda Nárameč
Jan Žampa & Lucie Horčičková
Martina Illichová se zasloužila o fenomenální výkon v akrobatickém duu Daewomen na našem galavečeru v Lucerně na akci Kuba proti Evropě v profesionálním boxu. Už takto prestižní akce na speciálním místě jako je sál Velké Lucerny se podařilo posunout ještě o level výše jejich akrobatickým a málo kdy viděným silovým vystoupením, spojeným s eleganci a artem. Za celý team děkujeme a vřele doporučujeme ostatním promotérům!

Jan Žampa & Lucie Horčičková
Klára Götzová
Martina a Kristýna vystupovaly v našem autosalonu AR SERVIS v Jindřichově Hradci (autorizovaný prodej a servis ŠKODA) na eventu k uvedení nového modelu vozu ŠKODA SCALA. Domluvení termínu bylo z naší strany na poslední chvíli, nicméně Martina nám ve všem vyšla vstříc a organizace proběhla na jedničku. Vystoupení akrobatek bylo dechberoucí, profesionální a pro mnohé z nás inspirující. Velmi děkujeme za elegantní vystoupení.

Klára Götzová
-
AR Servis
Andrea Mrákotová
Martina Illichová, kromě toho, že je výborná akrobatka, je i skvělá trenérka! Co se týká závěsné akrobacie, tak v tomhle směru nemají děti moc možností se jí naučit. Chtěla jsem dceři splnit přání – naučit se akrobacii na šálách a začala přes email oslovovat všechna možná místa, kde se této disciplíně věnuji… Ozvala se mi Martina, která dokázala sehnat prostor na tréninky a začala se dceři věnovat. Na tréninku vždy vše podrobně vysvětlí, ukáže a motivuje, když se dcera bojí. Tréninky probíhají v pohodové atmosféře. Během každé lekce se dcera naučila cca 3-5 (podle náročnosti) nových cviků – dceru to nadchlo tak, že po cca 5 lekcích začala trénovat v Cirk la Putyka, ale stále chtěla docházet na individuální lekce k Martině, tak jsme v trénincích s Martinou pokračovaly. Po roce (cca 13 lekcích) byla dcera obsazena (díky svým akrobatickým výkonům na šálách) do představení Sen noci svatojánské ústeckého Činoherního studia a vzhledem k tomu, že tam má dcera i párovou akrobacii na šálách  s jedním z herců (který si v tu chvíli šály zkoušel poprvé) , tak Martina během jedné lekce  pomohla s výukou optimálních cviků pro toto představení. Na  lekcích s Martinou se mi líbí, jak umí zacházet s tenkou hranicí při práci s dítětem „JSME KAMARÁDKY, ALE I TAK PO TOBĚ CHCI, ABY SES NĚCO NAUČILA…“. Pokud chcete u svého dítěte progress, ale nechcete, aby se mu tréninky znechutily, tak Martinu určitě doporučuji.

Andrea Mrákotová